Без категорії

Підігрів салону – особливості

Підігрів з використанням автономного дизельного нагрівника є ефективним способом створення комфортної обстановки в салоні вашого сімейного автомобіля, кемпера або навіть гаража. При такому способі опалення використовують теплообмінник для нагрівання повітря, що всмоктується зовні.

Тепле повітря розподіляється по салону автомобіля чи приміщення за допомогою вентиляторів. Для керування вентилятором та термостатом потрібна напруга 12 В. Залежно від необхідної потужності нагріву та типу нагріву споживання енергії варіюється від 10 до 50 Вт на годину. Технічна карта кожного пристрою містить докладну інформацію про рівень потужності та витрату палива.

Більшість подібних пристроїв оснащені панеллю управління з електронним дисплеєм. Він дозволяє запрограмувати включення обігріву у певний час або коли температура впаде нижче за бажану.

Якщо ви використовуєте у своєму фургоні дизельне паливо, обов’язково слід долити в бак антифриз, коли температура повітря опуститься нижче 0°С. Це запобігатиме випаданню парафіну, який знешкоджує як обігрівач, так і сам автомобіль.

Газове чи дизельне опалення?

Газові обігрівачі працюють аналогічно до обігрівачів спалювання, за винятком того, що замість палива вони використовують газ. Зберігається паливо трьома способами:

  • у змінних балонах – при закінченні газу ви міняєте балон на новий на заправній станції або у відведених для цього місцях (місткість балонів коливається від 1 до 11 кг);
  • у багаторазовому контейнері – доступний варіант по 11 кг; має газозабірний, заправний та запобіжний клапани, а також індикатор кількості газу в балоні (його можна заправити на газовій заправці, а запобіжний клапан автоматично припиняє заправку, коли рівень газу досягає 80% ємності балона);
  • у стаціонарно встановленому балоні зі зрідженим газом – він оснащений клапаном, як у автомобільних установках, що дозволяє здійснювати заправку на станціях зрідженого нафтового газу (зазвичай бак великий, місткістю кілька десятків кілограм, що пов’язано з додатковою вагою та заняттям місця у фургоні).

У разі багаторазового балону вам необхідно придбати комплект заправних адаптерів, щоб мати можливість заправляти його в певних країнах. Крім того, треба пам’ятати, що не в усіх країнах дозволено заправляти в балон на заправці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *