H2298676282dc477c8e2e67c4c757f447r (1)

LF Bros в Україні.

Наша компанія є офіційним представником з роздрібного та оптового продажу продуктів заводу «LF Bros».

Компанія «LF Bros» (Лунфей) великий виробник передпускових підігрівачів двигунів, автономних повітряних обігрівачів для автомобілів та спецтехніки, а також додаткового автообладнання. Ми працюємо безпосередньо із заводом, тому ви можете бути впевненими, що весь пропонований нами товар оригінальний, сертифікований та безпечний для використання. "Лунфей" - це перша марка в галузі передпускових підігрівачів, яка має Міжнародну сертифікацію.

Продукцію та сервісне обслуговування компанії "Лунфей" Ви можете зустріти у 25 країнах світу. Компанія пропонує оптимальне рішення у сфері передпускових підігрівачів і є одним з провідних постачальників даної продукції у світі. Компанія "Лунфей" завжди знаходилася на передовому рівні у таких сферах, як: проведення незалежних досліджень та розробок, створення, захист та застосування прав на інтелектуальну власність. У галузі дослідження передпускових підігрівачів компанія "Лунфей" оформила понад десяток заявок на патенти для своєї продукції, і стала одним із лідерів за кількістю патентів на продукцію. Компанія вже є власником запатентованих технологій у сфері зовнішнього оформлення продукції, технічних та інноваційних рішень тощо. В даний час продукція серії підігрівачів вже пройшла таку міжнародну сертифікацію, як: 1Р44 ( Ступінь захисту оболонки електроустаткування від проникнення твердих предметів і води (44), відповідно до міжнародного стандарту 1ЕС 60529), РЄ (Сертифікація Європейського Союзу), з незалежної експертизи), та ін. Проходження всіх цих суворих міжнародних стандартів, дозволяє компанії "Лунфей" з її продукцією стати незаперечним лідером у цій сфері.

Технології змінюють майбутнє, а інновації спонукають іти вперед.

Сьогодні багато марок передпускових підігрівачів стають плагіатом, передаючи свої виробничі функції третім особам. А продукція компанії "Лунфей", з початку до кінця, проектується, виробляється та перевіряється в цій компанії. Завдяки цьому багаторічному технічному досвіду на інноваційному шляху компанія знаходиться далеко попереду своїх конкурентів. Створені під патентом марки “Лунфей” подвійний терморегулятор та технології отримання електричної енергії шляхом поділу електричних набоїв у потоці води є передовими технологіями у сфері виробництва передпускових підігрівачів у світі.